Zapewne chcesz sprzedać lub zezłomować swoje auto - zapewniamy - jesteś pod dobrym adresem.

Nasz skup - odział w Bielsku oferuje :

Skup samochodów za gotówkę

Skup aut powypadkowych

Kasację pojazdu - legalne złomowanie na zasadach wycofaniu pojazdu z eksplatacji - wystawiamy zaświadczenie do legalnego wyrejestrowania

Skup złomu, metali kolorowych

Skup katalizatorów / filtrów DPF ( hurt i detal )

Pomoc drogową również holowanie

Skup & Złomowanie samochodu w Bielsku - Białej

Jeżeli posiadasz stare niepotrzebne auto sprzedaj je w naszym punkcie skupu za gotówkę.

Od lat pomagamy ludziom na terenie woj.śląskiego także małopolski i opolszczyzny, działamy komleksowo na terenie miasta Bielska Białej oraz okolic.

Dogodna lokalizacja naszego złomowiska pozwala na odbiór pojazdu z okolic już do godziny od zgłoszenia pojazdu do sprzedaży. Każdy chce uzyskać najlepszą cenę za złomowanie samochodu dlatego zawsze warto sprawdzić ceny u konkurencji.

Aby uzyskać informacje na temat wyceny samochodu prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz przygotujemy ofertę właśnie dla Ciebie. Akceptujemy wszytkie pojazdy. Prowadzimy skup samochodów osobowych, skup aut dostawczych oraz ciężarowych, zajmujemy się również skupem autobusów oraz pojazdów rolinczych, interesuje nas również skup wózków widłowych..

Sprzedaj auto już dziś. Co jest związane z procesem złomowania pojazdów ?

1. Kontakt z Nami - wyceniamy auta non-stop, zadzwoń lub wyślij ofertę na naszą oficjalną skrzykę mailową : biuro@autozlombielsko.pl

2. Odbiór gotówki oraz zaświadczenia o złomowaniu ( odbiór w biurze lub list polecony )

3. Wyrejestrowanie auta w wydziale komunikacji wraz z zaświadczeniem otrzymanym przez firmę FHU. Auto Recykling Skup Złomu - dowiedz się więcej na temat naszej stacji demontażu - auto zlom śląsk.

Na jaką cenę można liczyć podczas złomowania samochodu ?

Kwota do wypłaty za skup samochodów do złomowania uzależniona jest od wielu czynników = marka,model,stan samochodu.

Podczas wyceny prosimy o informacje na temat stanu faktycznego samochodu. Co należy zrobić po zakończeniu procesu złomowania auta ?

1. Zwrócić tablice rejestracyjne samochodu do wydziału komunikacji.

2. Upewnij się, aby skontaktować się z firmą ubezpieczniową w celu anulowania ubezpieczenia w związku z wycofaniem z eksploatacji.

Pamiętaj, nadpłata OC może zostać zwrócona zgodnie z dyspozycją zwrotu oc, formularze znajdziesz na stronie internetowej swojego ubezpieczyciela. Grupa Radostowice - Jesteśmy zainteresowani zakupem wszystkich typów pojazdów, każdy rok, marki, modelu i w każdych warunkach. Sedan, kompakty, pick-upy, kabriolety, samochody kolekcjonerskie i klasyki należą do grupy aut które kupujemy. *negocjacja

Dlaczego sprzedać auto w skupie w Radostowicach (w.śląskie) ?

Gotówkę wypłacamy natychmiast po ustaleniu ceny.

Sprzedaj swój nowy lub używany samochód w niemal każdych warunkach.

Załatwiamy wszystkie formalności za Ciebie.

Bezproblemowy sposób, aby uzyskać pieniądze na samochód.

Bezpieczniej jest sprzedać swój samochód na recyklingu w Radostowicach ponieważ jesteśmy w pełni licencjonowaną stacją demontażu pojazdów.

Koniec z długim czekaniem, aby uzyskać gotówkę na samochód.

Twój samochód sprzedasz w tym samym dniu!

Zapraszamy na nasze parnerskie skupy :

* Nie trać więcej czasu na negocjacje - bezpośrednio sprawdź naszą ofertę cenową ... Jesteśmy zainteresowani zakupem prawie wszystkich pojazdów za gotówkę w latach 1991 + Jesteśmy również zainteresowani klasykami i innymi pojazdami z każdego roku. Płacimy gotówką, skup bez kłopotów, szybki proces z gwarancją legalnego wyrejestrowania...